Zatvorenik iz BiH vodio narko-bandu iz ćelije u Austriji
Austrijski mediji izvještavaju o 37-godišnjem državljaninu Bosne i Hercegovine koji je iz ćelije zatvora Suben organizovao preprodaju većih količina droge. Mediji navode da je zatvorenik svoju ćeliju pretvorio u centralu narko-bande, koristeći poslovnu snalažljivost i samouvjerenost. Neposredno nakon što je osuđen na devet i po godina zatvora zbog krivičnih djela povezanih s narkoticima, započeo je […]
Zatvorenik iz BiH vodio narko-bandu iz ćelije u Austriji Read More »










